Super Fiyatlar

Kategoriler

HAKKIMIZDA

2008 yılından beri elde ettiğimiz tecrübelerimizi en iyi şekilde kullanarak, siz değerli Müşterimize kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Sevgi Bilişim olarak, İstanbul MALTEPE bölgesinde offline mağazamız ile faliyet gösterirken, www.sevgitech.com alan adıyla e-ticaret tecrübemizi devam ettiriyoruz. Aynı zamanda Türkiye'de yer alan önemli satış platformlarında "Trendyol, Hepsiburada, N11, GittiGidiyor, ÇiçekSepeti, EPTT-AVM, Amazon Türkiye" yer almaktayız.

 

Mevcut online aktif mağazalarımızın her 1 tanesi müşteri memnuniyeti sayesinde mağaza puanlarımız min. 10/9.8 olarak başarımızı devam ettiriyoruz.

 

Sevgi Bilişim "www.sevgitech.com" olarak, Müşterilerimizin değerli Akıllı Cihazlarına aksesuar konusunda çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Kullandığınız mevcut teknoloji cihazlarınızı en üst seviyede korumakla birlikte daha fazla şıklık katmak için çalışıyoruz. Sizlere sunduğumuz Özel tasarımlar dahil, ürün ve aksesuar çeşitleri ile ürün içeriklerimizi her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. 

 

Önceliğimiz her daim müşteri memnuniyeti.